Whey

20

& Free Shipping

Proteina e hirrës është një proteinë me cilësi të lartë që rrjedh nga qumështi gjatë procesit të prodhimit të djathit. Ai përmban një profil të plotë të aminoacideve, duke përfshirë aminoacide thelbësore që trupi nuk mund t’i prodhojë vetë. Suplementet e proteinës së hirrës janë bërë jashtëzakonisht të njohura për shkathtësinë e tyre, përthithjen e shpejtë dhe përfitimet e shumta shëndetësore dhe fitnesi.

SKU: N/A Kategori:
Guaranteed Safe Checkout

Illyrians Whey Protein

Illyrians Whey Weight & Strength Protein Supplement
Illyrians Whey Weight & Strength Protein Supplement

Ndërsa nisni udhëtimin tuaj të mirëqenies, lëreni proteinën e hirrës të jetë aleati juaj në arritjen e ushqimit optimal. Nga mbështetja e rritjes së muskujve deri te ndihma në rikuperim, kjo fuqi ushqyese është çelësi juaj për të zhbllokuar një ju më të shëndetshëm dhe më të fortë.

Wikipedia >

Kthehu mbrapa >

Përfitimet e suplementeve të hirrës:

Burimi i proteinave me cilësi të lartë – Proteina e hirrës shquhet si një proteinë e plotë, që përmban të gjitha aminoacidet thelbësore thelbësore për rritjen e muskujve, riparimin dhe shëndetin e përgjithshëm.

Tretje dhe përthithje e shpejtë – Një nga avantazhet kryesore të proteinës së hirrës është tretja e shpejtë e saj, duke siguruar që muskujt tuaj të marrin një fluks të shpejtë të aminoacideve, veçanërisht të dobishme pas stërvitjes.

Ndërtimi dhe riparimi i muskujve – Pavarësisht nëse jeni një atlet me përvojë ose një entuziast i fitnesit, proteina e hirrës mbështet ndërtimin dhe riparimin e muskujve, duke ndihmuar në rikuperimin pas seancave të stërvitjes intensive.

Menaxhimi i peshës – Me efektin e saj ngopës, proteina e hirrës mund të jetë një mjet i vlefshëm në menaxhimin e peshës duke nxitur ndjenjën e ngopjes dhe duke ndihmuar në ruajtjen e masës së dobët të muskujve.

Për kë janë suplementet Whey të dizajnuara për:

Atletët dhe entuziastët e fitnesit – Proteina e hirrës është një mjet i preferuar për ata që kërkojnë të optimizojnë stërvitjet e tyre, duke ofruar lëndë ushqyese thelbësore për të mbështetur rritjen dhe rikuperimin e muskujve.

Individët në një udhëtim fitnesi – Pavarësisht nëse sapo po filloni udhëtimin tuaj të fitnesit ose po kërkoni ta çoni atë në nivelin tjetër, proteina e hirrës mund të jetë një shtesë e përshtatshme dhe efektive për të rritur marrjen tuaj ushqyese.

Profesionistët e zënë – Për individët me orare të vështira, proteina e hirrës ofron një mënyrë të shpejtë dhe të përshtatshme për të përmbushur kërkesat e proteinave pa sakrifikuar cilësinë ushqyese.

Përdorimi:

Karburant pas stërvitjes – Përfitoni nga përthithja e shpejtë e proteinës së hirrës duke e përfshirë në rutinën tuaj pas stërvitjes. Kjo mund të ndihmojë në fillimin e procesit të rikuperimit të muskujve.

Ndërmjet vakteve – Proteina e hirrës mund të konsumohet gjithashtu ndërmjet vakteve për të mbajtur një furnizim të qëndrueshëm të aminoacideve, duke mbështetur marrjen e përgjithshme të proteinave gjatë gjithë ditës.

Dozimi: Filloni duke iu përmbajtur madhësisë së rekomanduar të shërbimit të dhënë në etiketën e produktit. Rregullojeni bazuar në nevojat tuaja individuale për proteina dhe kërkesat dietike.

Peshë N/A
Flavours

Chocolate Milkshake, Strawberry, Makiato

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Whey”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart
sqShqip
0