PWO

20

& Free Shipping

Suplementet PWO janë katalizatori për performancën optimale, duke ofruar një përzierje përbërësish të zgjedhur me kujdes të krijuar për të ndezur energjinë tuaj, për të rritur fokusin dhe për të shtyrë kufijtë tuaj fizikë.

SKU: N/A Kategori:
Guaranteed Safe Checkout

Illyrians Pre-Workout

Ilyrians PWO Banner
Ilyrians PWO Banner

A jeni gati për të zhbllokuar potencialin e plotë të stërvitjeve tuaja me PWO’s? Suplementet para stërvitjes janë katalizatori për performancën optimale, duke ofruar një përzierje përbërësish të zgjedhur me kujdes të krijuar për të ndezur energjinë tuaj, për të rritur fokusin dhe për të shtyrë kufijtë tuaj fizikë.

Përfshirja e suplementeve para stërvitjes në rutinën tuaj të fitnesit është një ndryshim i lojës, duke ofruar një avantazh strategjik për arritjen e qëllimeve tuaja për shëndetin dhe mirëqenien. Ndizni stërvitjet tuaja, kapërceni kufijtë tuaj dhe përqafoni fuqinë transformuese të suplementeve para stërvitjes.

Wikipedia >

Kthehu mbrapa >

Përfitimet e suplementeve PWO:

Nivele të rritura të energjisë – Projektuar për të siguruar një rritje të shpejtë të energjisë duke ju siguruar që të hyni në palestër me vitalitetin e nevojshëm për të mposhtur stërvitjen tuaj.

Përqendrimi dhe përqendrimi i përmirësuar – Qëndroni në zonë me formulime para stërvitjes që përfshijnë nootropikë, duke ndihmuar në mprehjen e fokusit dhe përqendrimit tuaj mendor gjatë çdo përsëritjeje dhe grupi.

Rritja e qëndrueshmërisë – Kapërceni rrafshnaltat duke zgjatur kohëzgjatjen e stërvitjes. Suplementet para stërvitjes shpesh përfshijnë përbërës si beta-alanine, e provuar për të rritur qëndrueshmërinë dhe vonuar lodhjen e muskujve.

Rikuperim i përshpejtuar – Disa formulime përmbajnë përbërës që promovojnë rikuperim më të shpejtë, duke ju ndihmuar të rikuperoni më shpejt pas seancave intensive.

Kush janë suplementet PWO të dizajnuara për:

Të apasionuarit pas fitnesit – Suplementet PWO mund të shtojnë një nxitje shtesë në rutinën tuaj, duke siguruar që çdo seancë të jetë maksimalisht produktive.

Atletët e qëndrueshmërisë – Vrapuesit, çiklistët dhe ata që merren me aktivitete fizike të zgjatura mund të përfitojnë nga energjia dhe qëndrueshmëria e qëndrueshme nga PWO.

Peshëngritësit – Ngrini seancat tuaja të stërvitjes së forcës me fokusin dhe energjinë e shtuar që ofrojnë suplementet para stërvitjes, duke ju ndihmuar të fuqizoni përmes ngritjeve sfiduese.

Përdorimi:

Koha:  Suplementet PWO duhet të merren afërsisht 30 minuta përpara se të filloni rutinën tuaj të stërvitjes. Kjo lejon kohë të mjaftueshme që përbërësit të përthithen dhe të kenë efekt.

Dozimi: Doza optimale ndryshon në bazë të faktorëve të tillë si pesha trupore, intensiteti i stërvitjes dhe përgjigja individuale.

 

Peshë 0.3 g/kg
Përmasa 10.4 × 10.4 × 17.5 cm
Flavours

Green Apple, Lemonade, Orange Mango

1 shqyrtim për PWO

  1. Admin

    Love this product ! Tastes great and makes gives my the energy I need when feeling tired.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart
sqShqip
0